1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2.

Ugyebár az ilyesmit megint nem lehet TV-ben nézni. Lassan csak megszokom.
Na szóval kerestem is magamnak egy szép streamet. Akadozott mint állat. Szokás szerint.
De legalább a német kommentár ment a háttérben.
Ötödik perc, Müller, gól. Na mondom ez jól kezdődik, ha így folytatjuk, a végére 10-0 lesz. Aztán disconnect. Majd a szöveg a PRO ACCOUNT -tal. Na gondolom keresek egy másik streamet. Az nem akart egyáltalán csatlakozni. A harmadikon meg olyan rossz volt a képminőség, hogy fel is adtam.
Gondoltam nem fárasztom magam, úgyis nyerünk, keresek magamnak valami jobb elfoglaltságot. Na aztán fél óra múlva megnéztem mi az eredmény. Nem jött, hogy higyjek a szememnek. 1-2 !!! Mi van ?! Mi ez ?! Na de végül az 58. percben egyenlítettünk. Aztán jött a gólzápor. Csak egyet nem értek. Mi a csudának kell ennyire összevissza játszanunk. Feltételezem Lajos apánk félidőben az öltözőben jó nagy agymosást tartott. De ennek az lesz a vége, hogy egyszer nagyon megszívjuk.
Mindegy. Nyertünk. Kötelező volt. Végeredmény 6-2 ide.